Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ośw. bagażnika

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ośw. bagażnika

    Zamieszczone przez robreg
    Zamieszczone przez robekcool
    Zamieszczone przez maciek92
    Ja wymieniałem dokładnie przy 90973 (pierwszy od nowości), w ASO za kompletny rozrząd z pompą wody i robocizną wyszło 1033zł.
    Za 850 jest ori rozrząd z ori pompą, świeżym płynem i wymianą. Oczywiście pełna gwarancja.
    Robekcool, w przypadku awarii rozrządu warsztat pokrywa wtedy pełne koszty naprawy silnika, czy jak taka gwarancja działa?
    Warsztat montuje, producent odpowiada za części.
    Koszty pokrywa winny.

  • #2
    Ośw. bagażnika

    Witam Link dawno nabyłem Octavkę kombi i dołączyłem do tego forum ponieważ praktycznie nic nie wiem o tym aucie. I tak jak w temacie : po otwarciu klapy ciemno i w bagażniku , i we wnętrzu ( po otwarciu byle których drzwi ośw. wnętrza działa ). Czy jest jakiś króciec , czujnik odpowiedzialny za oświetlenie i gdzie go szukać ? Za podpowiedzi z góry dziękuję

    Komentarz


    • #3
      Oświetlenie bagażnika w combi wa włącznik przy zamku w klapie na minusie.Ale sprawdż przejście kabli z budy do klapy,tam lubią pękać kable.Jeszcze w bagażniku w lewej wnęce na dole jest kostka i tam lubią też gnić piny.Tak że tzreba poszukać trochę.Proponował bym zacząć od wnęki potem łaczenie budy z klapą a na końcu zamek bo trza ściągnąć osłonę klapy.To powodzenia.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        ja bym najpierw sprawdził same lampki i napięcia na nich..od tego zacząć - jeśli tam będzie ok szukać przejścia po kablach i na koniec mikrostyk w zamku

        Komentarz


        • #5
          petras, Tego już chyba nie trza tłumaczyć,wyjąć lampki,zobaczyć żarówki,napięcia. Moja żona by wiedziała że tak trza zrobić. :szeroki_usmiech
          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
          Pozdrawiam ANIOL

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X